Kargo ve Teslimat
Sipariş Takibi

Siparişlerinizin durumunu siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.


Sipariş Teslimat

Artmakyaj toptan Shopping sitesinde tüm gönderilerimiz UPS Kargo tarafından taşınmaktadır. Prosedür gereği kargoyu size teslim etmekle görevli kişi size ulaşamadığı takdirde, bıraktığı durum notunda en yakın şubeden teslim alabileceğiniz ile ilgili bilgi yer almaktadır.

Ürün, kargo görevlisi tarafınızdan size ulaştırıldığında, mutlaka görevli kişinin yanında kargo paketini açmalı ve kontrol etmelisiniz.

Kargo teslimat formlarını imzalamanız, siparişinizi eksiksiz ve hasarsız teslim aldığınız anlamına gelir. Bu sebeple, kargonuzu teslim aldığınıza dair belgeleri imzaladıktan hemen sonra kargo görevlisi yanında kargo paketini açmalı ve kontrol etmelisiniz. Siparişinizin hasarlı gelmesi durumunda kargo görevlisi tarafından, mutlaka tutanak hazırlatmalısınız ve gelen gönderiyi kargo yetkilisine iade etmelisiniz.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak hazırlanmış ise hasarlı ürün tutanak kaydı ve faturası ile birlikte tarafımıza ulaşır ulaşmaz, yeni ürün teslimat adresinize gönderilecektir.


Sipariş Gönderi Ücreti

Artmakyaj.com toptan Shopping sitesinden yapılan alışverişlerde gönderi ücreti 5.00 TL. olarak sabitlenmiştir. Aldığınız ürünün ağırlığı, niteliği, gönderi mesafesi fark etmemektedir.