Gizlilik ve Güvenlik
Artmakyaj; müşterilerine keyifli alışveriş deneyimleri yaşatırken, aynı zamanda güvenlikleri ve gizlilikleri hakkında da titizlikle çalışır.

Kulübümüze üye olurken verdiğiniz bilgiler sizin için özeldir ve bizim tarafımızda da özenle korunur, kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Ancak resmi makamların bu bilgileri talep etmesi durumunda emredici mevzuat hükümleri gereğince ilgili makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlarla paylaşacaktır.

Alışverişinizi tamamlamak için sizden site üzerinden istenen kredi kart bilgileri, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz. Yaptığınız işlemler sadece sizin tarafınızdan görülmekte ve ödeme trafiğini sağlamada 258Bit SSL sistemleri kullanılarak Artmakyaj.com sitesi üzerinden bankanıza iletilmektedir. Yaptığınız işlemler kesinlikle sizinle sınırlıdır.

Ayrıca sitemiz, dünyaca ünlü sitelerin güvenliğinden sorumlu McAfee SECURE tarafından, belli aralıklarda, düzenli olarak birçok teste tabi tutularak verilen güvenlik sertifikasına sahiptir.
Adres : Artmakyaj LTD, istoç toptancılar çarşısı 25. ada no:43 BAĞCILAR/İSTANBUL
 
Tel : 0850 xxx xx xx
Destek için email adresimiz : info@artmakyaj.com
Eğer size ait bilgilerin aktif veritabanından kaldırılmasını istediğiniz herhangi bir zamanda, lütfen bize ulaşın. 
Ayrıca üyeler, Hesabım sayfalarından da “E-mail ile kampanyalar hakkında bilgi almak istiyorum.“ kısmındaki onayı kaldırarak bülten aboneliğinden ayrılabilirler.
Hepiniz bizim e-posta iletişimi altındaki abonelikten çıkma bağlantısını tıklayarak istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal etmeniz mümkün olacak.

Artmakyaj Ekibi